31 grudnia 2014

Podsumowanie 2014 i życzenia na 2015 :)Kochani na samym początku chciałabym Wam życzyć samych wspaniałości w nadchodzącym Nowym Roku. Żeby był obfity w wenę, twórczy i kreatywny. Żeby spełniły się Wasze noworoczne postanowienia i wszystkie marzenia :)


Mój rok 2014 był pełen nagłych zwrotów akcji, nowych wyzwań i wspaniałych wydarzeń.


W lutym zaczęłam staż jako krawcowa, w czerwcu dowiedziałam się że jestem w ciąży, w sierpniu spotkałam się po kilku latach z całą rodziną na ślubie kuzynki, we wrześniu minął rok od czasu jak zaczęłam pisać bloga, w grudniu założyłam firmę, a  3 dni temu się zaręczyłam!


Oficjalnie mogę powiedzieć, że ten rok należy do najbardziej udanych w całym moim życiu :)


Zapraszam Was zatem na małą podróż w czasie i skrót z tego co się działo tu na blogu w tym zakręconym i wspaniałym 2014 roku :)

Dużo projektów nie ujrzało światła dziennego, ponieważ nie załapały się na sesje fotograficzne, sporo czasu również zaniedbywałam bloga. Z tego też powodu moimi noworocznymi postanowieniami są:

 • częstsze pisanie na blogu
 • zaglądanie na Wasze strony
 • prężny rozwój zawodowy
 • oraz bycie jak najlepszą matką dla mojej walentynkowej księżniczki :)SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !
I do napisania w przyszłym ;)

7 komentarzy:

 1. Faktycznie ten rok należał do bardzo ciekawych :) Przynajmniej coś się działo :) Życzę Ci wszystkiego , co najlepsze, spełnienia marzeń, szczęśliwego rozwiązania i samych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niezwykły rok za Tobą! niech i ten nowy przyniesie ci wiele szczęścia i spełnaijących się marzeń i tych prywatnych i zawodowych!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nooo faktycznie wiele się u Ciebie działo :-) Niech Nowy Rok przyniesie Ci równie wiele radości i sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje zaręczyn i spełniania marzeń:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje założenia własnej firmy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! Zapraszam również na mojego bloga: www.macierzynstwo-raz.blogspot.com. Dopiero co zaczęłam przygodę, ale pierwszy tutorial szyciowy już jest! Ponadto opisuje również inne sprawy związane z macierzyństwem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz talent. Naprawdę piękne projekty. Sama się zabieram do robienia takich rzeczy, ale mam słomiany zapał

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję ślicznie za każdy komentarz :)