18 września 2013

Handmade etui na telefon :)

English:

Some time ago I've made phone cases, I think that I've mentioned about it in my first post. Unfortunately I didn't have time to show it to You. Lately I focused on material and pattern for a coat. I've wrote that wrong colors came and even burda came not that number what I've ordered, so I'm little unsatisfied with shopping by internet. Today when I have all in set, I've found a moment to place pictures with my first phone cases :)

Look out for new post to see how make your own phone case :) Within a few days I will show You step by step tutorial and upload a pattern :)

Polish:

Już jakiś czas temu uszyłam etujki na telefony, nawet chyba wspominałam o nich w pierwszym poście. Niestety z braku czas nie miałam kiedy je pokazać. Ostatnio skupiłam się na materiałach i wykroju na płaszcz. Już pisałam o tym, że złe kolory poprzychodziły do tego jeszcze burda przyszła nie ta, którą zamawiałam, więc zraziłam się trochę do zakupów przez internet. Dzisiaj jak już wszystko mam w komplecie znalazłam chwilę na wstawienie zdjęć moich pierwszych etujek :)

Wypatrujcie nowego posta żeby zobaczyć jak zrobić swoje własne etui :) W ciągu kilku dni pokażę Wam tutorial krok po kroku i wstawię wykrój do pobrania :)


Moje etui :)


A tu etui dla mojego Lubego :)I hope You enjoyed that :)

Mam nadzieję że się podobają :)

xoxo
Vayle
This entry was posted in

3 komentarze:

  1. Bardzo ładne etui,szczególnie to z łańcuszkiem!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne olu heh etui dla seby bardzo do niego pasuej ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję ślicznie za każdy komentarz :)